Čas na serveru 07:16:16

Quido Mánes
Za úplňku

Id: 290201

Za úplňku

  •  / Za úplňku / Quido Mánes
  •  / Za úplňku / Quido Mánes
  •  / Za úplňku / Quido Mánes

olej/dřevo, rozměr 26,5 x 18 cm, značeno vlevo dole, datováno 1870, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 1858x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 54