Čas na serveru 13:42:05

Quido Mánes
Zápas vlčí smečky s divočákem

Id: 353805

Zápas vlčí smečky s divočákem

  •  / Zápas vlčí smečky s divočákem / Quido Mánes

olej/plátno/karton, rozměr 62 x 47 cm, neznačeno, na zadní straně původní posouzení prof. F. S. Novákem z roku 1931, obraz v dávné minulosti restaurován, lehce poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové a písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 9138x

Vyvolávací cena:
15 000

81 000

Příhozy: 51