Čas na serveru 12:18:59

R. Tomič
Konvolut dvou kusů

Id: 61304

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / R. Tomič

olej/plátno, rozměr každého 23 x 25 cm, vše signováno vpravo dole, oděrky na malbě i rámu, původní stav

zobrazeno: 2215x

Vyvolávací cena:
1 200

6 000