Čas na serveru 12:56:18

R. Tomič
Konvolut tří kusů

Id: 17301

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / R. Tomič

1) Krojovaný pár, pastel/papír, velikost listu 48 x 32 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1927; 2) Akt, pastel/papír, velikost listu 34 x 25 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1927; 3) V polích velikost listu 32,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 1927; vše rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1668x

Vyvolávací cena: