Čas na serveru 07:00:06

R. Tomič
Pohledna Drubrovník

Id: 96601

Pohledna Drubrovník

  •  / Pohledna Drubrovník / R. Tomič

pastel/papír, velikost listu 46 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 1935, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1205x

Vyvolávací cena:

19.10.2017, 19:39:00

22.9.2017 4:46 2 500 Kč