Čas na serveru 12:47:57

R. Tomič
Rybáři

Id: 95004

Rybáři

  •  / Rybáři / R. Tomič
  •  / Rybáři / R. Tomič
  •  / Rybáři / R. Tomič

olej/překližka, rozměr 75 x 48 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, odřeniny na obrazu

zobrazeno: 1504x

Vyvolávací cena:
1 200

1 600