Čas na serveru 10:56:36

Rajko Tomič
Rybáři

Id: 95004

Rybáři

  •  / Rybáři / Rajko Tomič
  •  / Rybáři / Rajko Tomič
  •  / Rybáři / Rajko Tomič

olej/překližka, rozměr 75 x 48 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, odřeniny na obrazu

zobrazeno: 1688x

Vyvolávací cena:
1 200

1 600