Čas na serveru 00:24:44

R. Wagner
Plachetnice

Id: 1504801

Plachetnice

  •  / Plachetnice / R. Wagner
  •  / Plachetnice / R. Wagner
  •  / Plachetnice / R. Wagner

olej/plátno, rozměr 80 x 121 cm, signováno vpravo dole, obraz značně znečištěn, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2666x

Vyvolávací cena:
3 800

10 500