Čas na serveru 11:03:09

Radana Salmonová
Písmo

Id: 209921

Písmo

  •  / Písmo / Radana Salmonová
  •  / Písmo / Radana Salmonová
  •  / Písmo / Radana Salmonová

malba/sololit, rozměr 55 x 37 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno

zobrazeno: 1331x

Vyvolávací cena:

4 600