Čas na serveru 03:58:59

Radana Salmonová
Stará listina

Id: 209919

Stará listina

  •  / Stará listina / Radana Salmonová

olej/deska, rozměr 54 x 47 cm, značeno vlevo dole s datací, rámováno, na zadní straně původní štítek

zobrazeno: 602x

Vyvolávací cena: