Čas na serveru 15:06:52

Radana Salmonová
Znaky

Id: 209922

Znaky

  •  / Znaky / Radana Salmonová
  •  / Znaky / Radana Salmonová
  •  / Znaky / Radana Salmonová

malba/sololit, rozměr 55 x 37 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno

zobrazeno: 1134x

Vyvolávací cena:

6 000