Čas na serveru 07:20:40

Radek Baláž
Buick pod Manhattanským mostem

Id: 420401

  •  / Buick pod Manhattanským mostem / Radek Baláž

olej/plátno, rozměr 125 x 81 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

zobrazeno: 1356x

Vyvolávací cena:

49 000

Příhozy: 50