Čas na serveru 21:41:29

Radek Baláž
Buick Riviera a Cord 810

Id: 408707

Buick Riviera a Cord 810

  •  / Buick Riviera a Cord 810 / Radek Baláž

olej/plátno, rozměr 101 x 141 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

zobrazeno: 2038x

Vyvolávací cena:

52 500

Příhozy: 58