Čas na serveru 01:01:31

Radek Baláž
Cadillac a Dakota

Id: 344203

Cadillac a Dakota

  •  / Cadillac a Dakota / Radek Baláž

olej/plátno, rozměr 67 x 90 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 7360x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 48