Čas na serveru 23:49:49

Radek Baláž
Čekání

Id: 354501

Čekání

  •  / Čekání / Radek Baláž
  •  / Čekání / Radek Baláž
  •  / Čekání / Radek Baláž

olej/plátno, rozměr 70 x 115,5 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, nerámováno

zobrazeno: 1850x

Vyvolávací cena:

23 000