Čas na serveru 23:20:52

Radek Baláž
James Dean a jeho Porsche 550 Spyder

Id: 365805

  •  / James Dean a jeho Porsche 550 Spyder / Radek Baláž

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 2018x

Vyvolávací cena:

16 500