Radek Baláž
Jazz - Chrysler buildings
Id: 503905
olej/plátno, rozměr 130 x 79 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno
zobrazeno: 876x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 025 Kč
2024,05-1,13,21,22,00
minimální příhoz 500 Kč