Čas na serveru 22:42:28

Radek Baláž
Marlene Dietrich a její Auburn Speedster

Id: 434001

  •  / Marlene Dietrich a její Auburn Speedster / Radek Baláž

olej/plátno, rozměr 67 x 100 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

zobrazeno: 1061x

Vyvolávací cena:

13 000