Čas na serveru 06:39:05

Radek Baláž
Tamara De Lempitzka a Bugatti

Id: 342301

Tamara De Lempitzka a Bugatti

  •  / Tamara De Lempitzka a Bugatti / Radek Baláž

olej/plátno, rozměr 70 x 101 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 2405x

Vyvolávací cena:

16 000