Čas na serveru 14:31:34

Radek Jeroným Meduna
Pouta

Id: 50417

Pouta

  •  / Pouta / Radek Jeroným Meduna

olej/plátno, rozměr 120 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 08, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2341x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 50