Čas na serveru 00:18:10

Radomír Kolář
Jízda

Id: 1416

Jízda

  •  / Jízda / Radomír Kolář
  •  / Jízda / Radomír Kolář
  •  / Jízda / Radomír Kolář

olej/plátno, rozměr 28 x 131 cm, signováno vpravo dole, datováno 1954, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3502x

Vyvolávací cena:
2 400

5 600