Čas na serveru 22:09:48

Radoslav Čáslavský
Při studiu

Id: 56415

Při studiu

  •  / Při studiu / Radoslav Čáslavský

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 35 cm, signováno vpravo, datováno 1947, ohnutý levý spodní roh malby, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2198x

Vyvolávací cena:
500

1 408