Čas na serveru 11:00:08

Raffaele Mainella
Benátští rybáři

Id: 438901

Benátští rybáři

  •  / Benátští rybáři / Raffaele Mainella

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 17 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 371x

Vyvolávací cena:

20.6.2023, 20:55:00

20.6.2023 20:51 3 000 Kč