Čas na serveru 00:08:29

Raimund Ondráček
Po koupeli

Id: 10101

Po koupeli

  •  / Po koupeli / Raimund Ondráček

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 1686x

Vyvolávací cena:

5 580