Čas na serveru 06:31:23

Rainhold Justich
Májový déšť

Id: 232703

Májový déšť

  •  / Májový déšť / Rainhold Justich

olej/měděný plech, rozměr 26,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, popsáno na zadní straně,po

zobrazeno: 1673x

Vyvolávací cena:
2 200

16 500

Příhozy: 55