Čas na serveru 11:23:31

Rainhold Justich
Na louce u potoka

Id: 112902

Na louce u potoka

  •  / Na louce u potoka / Rainhold Justich

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 25 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dobově rámováno, lehce poškozený rám i pasparta

zobrazeno: 1251x

Vyvolávací cena:
1 200

1 650