Čas na serveru 17:09:53

Rastislav Michal
Setkání I.

Id: 387306

Setkání I.

  •  / Setkání I. / Rastislav Michal

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, nerámováno, malba v ploše vypadaná

zobrazeno: 825x

Vyvolávací cena: