Čas na serveru 23:53:41

Reinhold Grohmann
Kavárna v Paříži

Id: 343404

Kavárna v Paříži

  •  / Kavárna v Paříži / Reinhold Grohmann

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 18,5 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, popsáno též na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 1819x

Vyvolávací cena:

17 100

Příhozy: 61