Čas na serveru 08:34:38

René Billotte
Z Francie

Id: 204264

Z Francie

  •  / Z Francie / René Billotte
  •  / Z Francie / René Billotte
  •  / Z Francie / René Billotte

olej/plátno, rozměr 50 x 73 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, malba lokálně poškozena

zobrazeno: 1379x

Vyvolávací cena:

5 600