Čas na serveru 08:31:24

Richard Bloos
Dostihové odpoledne

Id: 65105

Dostihové odpoledne

  •  / Dostihové odpoledne / Richard Bloos

olej/plátno, rozměr 46,5 x 75 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 4246x

Vyvolávací cena:

42 000