Čas na serveru 03:07:00

Richard Blume
V parku

Id: 45801

V parku

  •  / V parku / Richard Blume
  •  / V parku / Richard Blume
  •  / V parku / Richard Blume

olej/karton, rozměr 59 x 44 cm, signováno vlevo dole, lokálně poškozena malba, novodobě rámováno

zobrazeno: 1877x

Vyvolávací cena:
1 200

1 300