Čas na serveru 01:49:10

Richard Fremund
Akt

Id: 106115

Akt

  •  / Akt / Richard Fremund
  •  / Akt / Richard Fremund
  •  / Akt / Richard Fremund
  •  / Akt / Richard Fremund

suchá jehla/papír, velikost tisku 23 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole 6/10, paspartováno, zaskleno, původní stav, PO

zobrazeno: 1634x

Vyvolávací cena:

10 000