Čas na serveru 22:04:49

Richard Fremund
Jaro

Id: 1245

Jaro

  •  / Jaro / Richard Fremund
  •  / Jaro / Richard Fremund
  •  / Jaro / Richard Fremund
  •  / Jaro / Richard Fremund

suchá jehla/papír, č. 2/10, rozměr ve výřezu 31 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno 1957, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2156x

Vyvolávací cena: