Čas na serveru 22:07:55

Richard Fremund
Jidáš

Id: 8210

Jidáš

  •  / Jidáš / Richard Fremund
  •  / Jidáš / Richard Fremund
  •  / Jidáš / Richard Fremund

litografie/papír, velikost tisku 48,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 64, vlevo dole č. 45/50, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1413x

Vyvolávací cena:

2 200