Čas na serveru 16:09:09

Richard Fremund
Jidáš

Id: 110503

Jidáš

  •  / Jidáš / Richard Fremund
  •  / Jidáš / Richard Fremund
  •  / Jidáš / Richard Fremund
  •  / Jidáš / Richard Fremund

litografie/papír, velikost tisku 48,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 64, vlevo dole č. 49/50, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO

zobrazeno: 1320x

Vyvolávací cena:

2 100