Čas na serveru 22:27:33

Richard Fremund
Kaňka

Id: 246808

Kaňka

  •  / Kaňka / Richard Fremund
  •  / Kaňka / Richard Fremund
  •  / Kaňka / Richard Fremund
  •  / Kaňka / Richard Fremund

kombinovaná technika/akvarel/tuž/papír, rozměr ve výřezu 57 x 83 cm, značeno a datováno vpravo dole, papír místy pomačkán, stav viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 1777x

Vyvolávací cena:

14 500