Čas na serveru 21:37:50

Richard Fremund
Paříž

Id: 18720

Paříž

  •  / Paříž / Richard Fremund
  •  / Paříž / Richard Fremund
  •  / Paříž / Richard Fremund
  •  / Paříž / Richard Fremund

tužka/papír, rozměr 31 x 49 cm, signováno vlevo nahoře, Paris, datováno 4/956, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1529x

Vyvolávací cena: