Čas na serveru 15:43:58

Richard Fremund
Písek

Id: 254201

Písek

  •  / Písek / Richard Fremund
  •  / Písek / Richard Fremund
  •  / Písek / Richard Fremund
  •  / Písek / Richard Fremund
  •  / Písek / Richard Fremund
  •  / Písek / Richard Fremund
  •  / Písek / Richard Fremund

olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, značeno vpravo nahoře s datací, lokálně poškozená malba, poškozený rám

zobrazeno: 2608x

Vyvolávací cena:

105 000

Příhozy: 110