Čas na serveru 17:38:43

Richard Fremund
Portrét

Id: 377606

Portrét

  •  / Portrét / Richard Fremund
  •  / Portrét / Richard Fremund
  •  / Portrét / Richard Fremund

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 44 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 679x

Vyvolávací cena:

11 500