Čas na serveru 21:22:12

Richard Fremund
Portrét dívky

Id: 203309

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Richard Fremund

olej/karton, rozměr ve výřezu 16,5 x 16,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 12324x

Vyvolávací cena:

13 700