Čas na serveru 02:11:25

Richard Fremund
Portrét paní Míly

Id: 224901

Portrét paní Míly

  •  / Portrét paní Míly / Richard Fremund

olej/plátno, rozměr 95 x 80 cm, značeno a datováno s věnováním na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 2075x

Vyvolávací cena:

111 000

Příhozy: 98