Čas na serveru 23:11:58

Richard Fremund
Putim

Id: 143202

Putim

  •  / Putim / Richard Fremund
  •  / Putim / Richard Fremund
  •  / Putim / Richard Fremund
  •  / Putim / Richard Fremund

tempera/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 43,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, na zadní straně věnování

zobrazeno: 2271x

Vyvolávací cena: