Čas na serveru 08:44:44

Richard Fremund
U Trojského mostu

Id: 1503601

U Trojského mostu

  •  / U Trojského mostu / Richard Fremund

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 42,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1953, obraz vystaven a publikován v autobiografii Richard Fremund viz str. 86, paspartováno, rámováno, zaskleno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 2231x

Vyvolávací cena:
2 700

4 298