Čas na serveru 22:00:28

Richard Fremund
Vesnice

Id: 613

Vesnice

  •  / Vesnice / Richard Fremund
  •  / Vesnice / Richard Fremund
  •  / Vesnice / Richard Fremund
  •  / Vesnice / Richard Fremund

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno 2. 1. 61, zaskleno, paspartováno

zobrazeno: 2878x

Vyvolávací cena:
3 200

12 800