Čas na serveru 10:28:22

Richard Fremund
Zrození Venuše a Jonáš

Id: 110505

Zrození Venuše a Jonáš

  •  / Zrození Venuše a Jonáš / Richard Fremund

litografie/papír, velikost tisku 45 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 64, vlevo dole č. 23/50, zaskleno, paspartováno, rámováno, PO

zobrazeno: 1688x

Vyvolávací cena:

15.1.2018, 19:39:00

10.1.2018 16:56 2 000 Kč