Čas na serveru 01:15:36

Richard Kočí
Slunovrat

Id: 393401

Slunovrat

  •  / Slunovrat / Richard Kočí
  •  / Slunovrat / Richard Kočí

akryl/plátno, rozměr 100 x 170 cm, značeno a popsáno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 1799x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 61