Čas na serveru 12:44:58

Richard Pollak
Setkání

Id: 259102

Setkání

  •  / Setkání / Richard Pollak
  •  / Setkání / Richard Pollak
  •  / Setkání / Richard Pollak

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 6360x

Vyvolávací cena:

9 500