Čas na serveru 08:52:23

Richard Ťápal
Růže se zrcadlem

Id: 1033

Růže se zrcadlem

  •  / Růže se zrcadlem / Richard Ťápal

akryl/plátno, rozměr plátna 65 x 45 cm, signováno vlevo dole Ťápal, datováno 79, oloupaný rám, původní stav

zobrazeno: 2289x

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

5.6.2014, 20:35:00

23.5.2014 21:33 2 800 Kč