Čas na serveru 13:41:12

Richard Wiesner
Figurální kompozice č.9

Id: 398505

Figurální kompozice č.9

  •  / Figurální kompozice č.9 / Richard Wiesner

olej/deska, rozměr 73 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 19886x

Vyvolávací cena:

135 100

Účastníci: 20

Příhozy: 83