Čas na serveru 03:27:37

Richard Wiesner
Krajina z Bretagne

Id: 187101

Krajina z Bretagne

  •  / Krajina z Bretagne / Richard Wiesner

olej/plátno, rozměr 35,5 x 48 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, na zadní straně štítek ČFVU

zobrazeno: 1523x

Vyvolávací cena:
3 800

14 500