Čas na serveru 21:35:15

Richard Wiesner
Léto

Id: 461403

Léto

  •  / Léto / Richard Wiesner
  •  / Léto / Richard Wiesner
  •  / Léto / Richard Wiesner

olej/plátno, rozměr 120 x 110 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno, malba místy krakelovaná, oděrky na rámu

zobrazeno: 453x

Vyvolávací cena:
12 500

63 000

Příhozy: 60